اولاکس

نسل جدید مودم های سیم کارتی با قابلیت های بسیار کاربردی که میتواند نیاز های کاربران را بسرعت برطرف کند. یکی از مهم ترین ویژگی های این مودم ها بهره گیری از باتری داخلی است که میتواند بسیار کاربردی و مهم باشد. این قابلیت باعث میشود تا شما بتوانید براحتی این مودم هارا حمل کرده و در هنگام قطعی برق نیز آنلاین بمانید.

مودم های همراه این برند با قابلیت اتصال کابل شبکه از دیگر ویژگی های این مودم ها است که مورد توجه کابران زیادی قرار گرفته است. ما در آی تی فول بهترین قیمت این مودم ها را ارائه میکنیم. برای دریافت مشاوره و یا خرید میتوانید با ما تماس بگیرید.

حالت نمایش:
مودم روتر بی سیم و باتری خور 4G LTE اولاکس مدل AX6 Pro
نمایش سریع

مودم روتر بی سیم و باتری خور 4G LTE اولاکس مدل AX6 Pro

25,800,000ریال

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که هنگام انجام کار مهم خود برق رفته و اینترنت قطع شود. نسل جدید مودم های سیم کارتی با قابلیت باتری یکی از بزرگترین مشکلات شما را بر طرف خواهد کرد. با مودم های اولاکس نسل جدید با قابلیت باتری علاوه بر قابل حمل بودن میتوانید همیشه آنلاین باشید.  یکی از قابلیت های مهم و منحصر به فرد این محصول باطری 4000mAh آن میباشد..

مودم 3G/4G قابل حمل اولاکس مدل MF6875 - پورت لن
2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

مودم 3G/4G قابل حمل اولاکس مدل MF6875 - پورت لن

حتما برای شما نیز پیش آمده که نیاز به مودم همراه با قابلیت اتصال پورت لن داشته باشید. خب خبر خوبی برای شما داریم . مودم جدید اولاکس دارای پورت لن در آی تی فول موجود شد. اگر برای کار خود نیاز به مودم جیبی دارید که بتوانید اتصال کابلی هم داشته باشید بهترین گزینه را در اختیار شما قرار داده ایم. مودم سیم کارت خور و قابل حمل اولاکس همرا با خروجی شبکه (L..

مودم سیم کارت خور 3G/4G مدل Olax AX5 PRO L443
2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

مودم سیم کارت خور 3G/4G مدل Olax AX5 PRO L443

این مودم یک اتصال اینترنتی پایدار و سریع با فناوری LTE را فراهم می کند. به سادگی مودم LTE را مستقیماً به روتر، سوئیچ یا رایانه خود وصل کنید تا از اتصال سریع 4G LTE لذت ببرید. برخلاف دیگر منابع اتصال، این مودم سیم کارت خور را می توان به راحتی در چند دقیقه نصب کرد و برای طیف وسیعی از مناطق، از جمله مناطق روستایی، فضای باز و مکان هایی که دسترسی آسان ب..

نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)