ما در آی تی فول سعی داریم تا با ارائه خدمات مطلوب بتوانیم مشتریان خود را حفظ نمائیم و در این مسیر ارائه خدمات پس از فروش و همچنین محصولاتی با گارانتی معتبر از ملزومات رسیدن به هدف این مجموعه میباشد. تمام محصولات این فروشگاه دارای گارانتی بوده مگر محصولاتی که در قسمت توضیحات ذکر شده باشد که فاقد گارانتی میباشند.
شرکت های گارانتی معتبر و با سابقه محصولات این مجموعه را پشتیبانی میکنند. شرکت هایی مانند: سازگار ارقام ،  لایف سرویس ، ویستا ، آواژنگ ، آونگ ، ایزی ، آروند و... که با سابقه درخشان در زمینه گارانتی و پشتیبانی محصولات دیجیتال در ایران شناخته شده اند.

شما پس از خرید نیز میتوانید از خدمات پس از فروش ما جهت راهاندازی و استفاده بهینه محصولات استفاده نمائید. در صورتی که محصولی تهیه کردید که نیاز به نصب و یا راهنمایی جهت نص و راه اندازی دارد با کارشناسان ما تماس گرفته و از خدمات آی تی فول نهایت بهره را ببرید.

آی تی فول همواره آماده اراپه خدمات بشما میباشد و شما میتوانید سوالات مربوط به بخش فنی محصول خود را از کارشناسان ما پرسیده و راهنمایی بگیرید تا بتوانید بهترین بهره را از محصول خود ببرید.